CASYS Mapa strony Dodaj do ulubionych English

Aktualności O firmie Działalność Klienci Porfolio Kontakt
Mapa strony
casys.com.pl »
» Mapa strony
» Polityka prywatności
» Wykorzystanie materiałów


Zasady zbierania i rozpowszechniania informacji o klientach, obowiązujące w naszym serwisie online

Jakie informacje o użytkownikach gromadzi serwis www.CASYS.com.pl i w jaki sposób je wykorzystuje?


Serwis www.CASYS.com.pl ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie, co obejmuje m.in. informowanie naszych klientów o oferowanych przez nas produktach i usługach.
W niektórych przypadkach (np. subskrypcja listy e-mailingowej) zbieramy informacje o użytkownikach, takie jak adresy poczty elektronicznej. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim, chyba że wymagają tego przepisy obowiązującego prawa, i służą głównie do realizacji zobowiązań wobec klientów, obejmujących m.in. dostarczanie subskrybowanych wiadomości.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW. Adres IP jest wykorzystywany do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę (np. informacje o regionie, z którego nastąpiło połączenie). Informacje te w żaden sposób nie są łączone z danymi osobowymi subskrybentów list e-mailingowych.

Na podstawie uzyskanych informacji w szczególnych przypadkach mogą być sporządzane zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, ujawniane osobom trzecim. Zestawienia takie mogą obejmować informacje o oglądalności serwisu, nie zawierają one jednak żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników serwisu www.CASYS.com.pl.


Pliki cookies

Witryna www.CAYS.com.pl nie wykorzystuje plików "cookies", które mogą służyć do gromadzenia danych o użytkowniku.


W jaki sposób wykorzystujemy informacje pochodzące z formularzy kontaktowych?

Nasz serwis wykorzystuje formularz kontaktowy, który umożliwia klientom złożenie zamówienia na informacje o produktach i usługach świadczonych przez CASYS Sp. z o.o. oraz formularz subskrypcji listy e-mailingowej. Formularze te pozwalają na zbieranie informacji kontaktowych od odwiedzających (takich jak adresy poczty elektronicznej użytkowników). Informacje pochodzące z formularza kontaktowego są wykorzystywane do informacji o naszej firmie oraz do nawiązywania kontaktu z klientami.


Rezygnacja z subskrypcji

W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z przynależności do listy e-mailingowej. Wystarczy wysyłać e-mail pod adres: www@casys.com.pl ze słowem "wypisz" w temacie.


Kontakt

Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres: www@casys.com.pl.© 2009 Copyright CASYS Sp. z o.o. All rights reserved.
Polityka prywatności  |  Warunki wykorzystania materiałów